Uofficiel point statistik for DCU licensløb 2014.

Opdateret: 28. April 2014
SM i parløb er ikke med.

SamletJylland/FynSjælland
Klubber: SamletKlubber: Jylland/FynKlubber: Sjælland
Statistik for klasse: A
PointRygNr.NavnKlub123456A
16158Rolf Nyborg Broge Team Designa Køkken - Knudsgaard 0110102
15149Dennis Herforth Jensen Team Designa Køkken - Knudsgaard 1100001
14168Rasmus Guldhammer Poulsen Team TREFOR - Blue Water 1100000
1425Daniel Rehn Team ABC Elite 0110011
13153Jesper Odgaard Nielsen Team Designa Køkken - Knudsgaard 0110002
10121Christian Moberg Jørgensen CULT Energy Vital Water 0100101
9116Asbjørn Kragh Andersen Christina Watches-KUMA 1000001
9143Morten øllegaard Riwal Cycling Team 1000002
9169Rasmus Mygind Team TREFOR - Blue Water 0002001
9164Mark Sehested Pedersen Team TREFOR - Blue Water 1000001
91Anders Holm Bornholm Pro Cycling 1000001
96Jesper Juul Andreasen Bornholm Pro Cycling 0011000
88Martin Toft Madsen Bornholm Pro Cycling 1000000
827Morten øllegaard Riwal Cycling Team 1000000
8170Søren Kragh Andersen Team TREFOR - Blue Water 1000000
8129Michael Carbel Svendgaard CULT Energy Vital Water 1000000
8126Mads Würtz Schmidt CULT Energy Vital Water 1000000
7135Emil Bækhøj Halvorsen Riwal Cycling Team 0002110
7133Alex Nicki Sylvest Rasmussen Riwal Cycling Team 0100001
7117Emil Wang Christina Watches-KUMA 0100002
680Torkil Veyhe Odder Cykel Klub 0001002
6135Emil Bækhøj Halvorsen Team Concordia Forsikring Riwal 0002110
6144Nikola Aistrup Riwal Cycling Team 0010002
6184Jimmi Sørensen Christina Watches-KUMA 0010001
6159Aske Louring Vorre Team TREFOR - Blue Water 0100000
6157Nicklas Overgaard Amdi Pedersen Team Designa Køkken - Knudsgaard 0010001
6151Jacob Gye Madsen Team Designa Køkken - Knudsgaard 0000022
6150Emil Wårsøe Team Designa Køkken - Knudsgaard 0000111
65Troels Vinther CULT Energy Vital Water 0100000
54Michael Carbel Svendgaard CULT Energy Vital Water 0010000
5127Magnus Cort Nielsen CULT Energy Vital Water 0010000
4155Mathias Dam Westergaard Team Designa Køkken - Knudsgaard 0000101
4698Patrick Clausen Team TREFOR - Blue Water 0001000
43Magnus Cort Nielsen CULT Energy Vital Water 0001000
417Simon Eiby Globeteam - Siesta Homes Group 0000101
34Heine Hansen Bornholm Pro Cycling 0000003
341Kasper Asgreen Odder Cykel Klub 0000100
32Christian Juul Andreasen Bornholm Pro Cycling 0000100
3161Daniel Foder Team TREFOR - Blue Water 0000100
3139Kasper Linde Jørgensen Team Concordia Forsikring Riwal 0000011
382Emil Ravnsholt Randers Cykleklub af 1910 0000100
295Stefan Djurhuus Amager Cykle Ring 0000010
292Mads Hardahl Aalborg Cykle-Ring 0000002
275Lasse Iversen Odder Cykel Klub 0000002
2130Michael Reihs CULT Energy Vital Water 0000010
2163Mads Baadgaard Rahbek Team TREFOR - Blue Water 0000002
2148Christoffer Lisson Team Designa Køkken - Knudsgaard 0000002
230Rasmus Correl Roesgarth Team ABC Elite 0000002
27Lars Carstensen Bornholm Pro Cycling 0000010
29Mathias Lisson Bornholm Pro Cycling 0000002
214Rasmus Mygind Team TREFOR - Blue Water 0000010
214Nicklas Bøje Globeteam - Siesta Homes Group 0000002
113Patrick Clausen Team TREFOR - Blue Water 0000001
113Magnus Damsbo Lund Globeteam - Siesta Homes Group 0000001
110Morten Pedersen Bornholm Pro Cycling 0000001
116Philip Nielsen Globeteam - Siesta Homes Group 0000001
116Thomas Nybo Riis Team TREFOR - Blue Water 0000001
18Rasmus Guldhammer Poulsen Team TREFOR - Blue Water 0000001
130Christoffer Lisson Team Designa Køkken - Knudsgaard 0000001
129Michael Bjørn Johansen Gamst Team ABC Elite 0000001
128Kasper Malmkjær Team ABC Elite 0000001
127Jonas Nordkroggård Team ABC Elite 0000001
124Andreas Pihl Nielsen Team ABC Elite 0000001
135Jesper Odgaard Nielsen Team Designa Køkken - Knudsgaard 0000001
134Christian Jersild Jensen Team Jutlander Bank 0000001
133Aleksej Calmann Team Jutlander Bank 0000001
171Anders Banke Odder Cykel Klub 0000001
167Simon Eiby Globeteam - Siesta Homes Group 0000001
147Rasmus Andersen Team Vivelo / IBT isolering 0000001
143Asbjørn Kragh Andersen Christina Watches-KUMA 0000001
1152Jesper Hansen Team Designa Køkken - Knudsgaard 0000001
1162Frederik Plesner Team TREFOR - Blue Water 0000001
1995Christer Jensen Motiv 3 Pro 0000001
1991Sondre Lindstad-Hurum Motiv 3 Pro 0000001
1171Thomas Nybo Riis Team TREFOR - Blue Water 0000001
1987Marc Hester Firefighters 0000001
1965Max Emil Kørner Team Ringerike Krafts 0000001
1945Andtres Lie Håkenrud Motiv 3 0000001
1943Marius Ness Haave Motiv 3 Pro 0000001
1123Lasse Bøchman CULT Energy Vital Water 0000001
1142Mikkel Mortensen Riwal Cycling Team 0000002
1142Mikkel Mortensen Team Concordia Forsikring Riwal 0000002
1143Morten øllegaard Team Concordia Forsikring Riwal 1000002
1147Christian Nyvang Lund Team Designa Køkken - Knudsgaard 0000001
1144Nikola Aistrup Team Concordia Forsikring Riwal 0010002
174Jonas Ingerslev Odder Cykel Klub 0000001
177Mikkel Black Christensen Odder Cykel Klub 0000001
185Nils Lau Nyborg Broge Randers Cykleklub af 1910 0000001
1117Emil Wang CHRISTINA WATCHES - KUMA 0100002
1115Alexander Kamp Christina Watches-KUMA 0010001
1102Sebastian Refsgaard D.C.R. - Ballerup 0000001
1101Mathias Lindberg Mortensen D.C.R. - Ballerup 0000001
1100Frederik Bjørke Schwartz D.C.R. - Ballerup 0000001

Statistik for klasse: B
PointRygNr.NavnKlub123456A
2141Kasper Asgreen Odder Cykel Klub 2010000
17126Karsten Mikkelsen Thy Cykle Ring 2000001
17104Rune Almindsø Andersen Næstved Bicycle Club 1011000
155Frederik Mailund Lassen Team Jutlander Bank 2100001
1498Anders Bjerremand Jensen Hvidovre Cykle Klub 1100000
1472Casper Hillstrøm Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0010211
136Thomas Edemann Jensen Team Jutlander Bank 0100201
1349Kasper Würtz Schmidt Randers Cykleklub af 1910 1010000
123Andreas Holm Gylling Team Jutlander Bank 0200000
1145Mathias Bregnhøj Odder Cykel Klub 0101001
1030Nicolaj Steen Horsens Amatør Cykleklub 0001111
939Nikolaj Høyen Gudiksen Nr. Søby Cykel Klub 0011000
953Sebastian Møller Randers Cykleklub af 1910 0100011
8113Andreas Tvermoes Noe Team Cycling Ringsted 1000000
827Simon Hamann Larsen Herning Cykle Klub 0001004
85Frederik Mailund Lassen CK Aarhus Elite 2100001
8137Lars Thomsen Holte Cykel Klub 0100010
71Andreas Serop Larsen Team ABC Elite 0000112
710Jakob Frandsen Cykel Klubben Djurs 0001011
72Lasse Mortensgaard Team ABC Elite 0001003
711Nicolai Skou Sprenger Cykle Clubben Hjørring 0100001
6816Mads Bang Andersen D.C.R. - Ballerup 0100000
6116Nils Eigil Bradtberg Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0100000
681Peder Jacobsen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0010002
680Nikolaj Richardt Jørgensen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0001003
552Rasmus Hvarre Randers Cykleklub af 1910 0010000
5840Frederik Brendborg Rasmussen Roskilde Cykle Ring 0010000
5688Mads Bang Andersen D.C.R. - Ballerup 0010000
515Thomas Bundgaard Jensen Cykle Klubben Aarhus 0000102
549Kasper W!rtz Schmidt Randers Cykleklub af 1910 0010000
4624Mads Bang Andersen D.C.R. - Ballerup 0001000
40Karsten Mikkelsen Thy Cykle Ring 0001000
4105Simon Lund Guldbæk Ordrup Cykle Club 0000101
3107Morten Hansen Roskilde Cykle Ring 0000100
3114Thomas Mikkelsen Brædstrup Cykel Klub 0000011
387David Wederkinck Andersen Frederiksberg Bane-& Landevejsklub 0000011
356Steen Skov Laursen Silkeborg I.F. Cykling 0000003
371Benjamin Hansson Amager Cykle Ring 0000011
3952Mads Bang Andersen D.C.R. - Ballerup 0000100
3131Frederik Zeuner Herning Cykle Klub 0000011
312Eskil Vammen Cykle Klubben Aarhus 0000100
250Mikkel Bahnsen Randers Cykleklub af 1910 0000002
24August Mors Poulsen CK Aarhus Elite 0000011
289Laust Kruse Frederiksberg Bane-& Landevejsklub 0000002
2106Anders Dreyer Frost Roskilde Cykle Ring 0000002
1127morten mikkelsen Thy Cykle Ring 0000001
1102Mark Petersen Lyngby Cycle Club 0000001
188Kristian Karstoft Frederiksberg Bane-& Landevejsklub 0000001
181Peder Jacobsen Cycling Club Hillerød 0010002
175Kristoffer Damberg Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0000001
173Jacob Mørkøv Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0000001
180Nikolaj Richardt Jørgensen Cycling Club Hillerød 0001003
179Morten Ellegaard Andersen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0000001
176Magnus Hoffmann Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0000001
161Lars Iversen Viborg Cycling 0000001
166Steffen Nielsen Aalborg Cykle-Ring 0000001
165Sebastian Bisgaard Sauer Mikkelsen Aalborg Cykle-Ring 0000001
151Rasmus Esmann Ginnerup Randers Cykleklub af 1910 0000001
155Lasse Panduro Nielsen Silkeborg I.F. Cykling 0000001
14August Mors Poulsen Team Jutlander Bank 0000011
1911Jesper Jensen Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 0000001
1816Morten Ellegaard Andersen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0000001
12001Jesper Jensen Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 0000001
10morten mikkelsen Thy Cykle Ring 0000001
140bjarne kingo andersen Nyborg Cykle Klub 0000001
117Frederik Rosenbæk Cykling Odense 0000001
125Christian Vaaben Hammel Cykle Klub 0000001
121Torleif Røberg Fredericia Cycle Club 0000001
120Simon Nybo Holgersen Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 0000001

Statistik for klasse: C
PointRygNr.NavnKlub123456A
2847Mathias Villadsen Nr. Søby Cykel Klub 1121000
2412Jesper Jensen Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 1200101
2374Mikkel Skjellerup Aalborg Cykle-Ring 2010010
22122Frederik Brendborg Rasmussen Roskilde Cykle Ring 2100000
1877Steffen Schneider Aalborg Cykle-Ring 0022000
16113Marcus Bønlykke Kalundborg Cykle Club 2000000
14152Claus Nielsen Roskilde Cykle Ring 0021000
146Jeppe Norup Dal Cykle Klubben Aarhus 0101101
12133lasse eland Team Rask Cykler 1000101
1018Martin Gro Nygaard Herning Cykle Klub 0101000
921Viktor Kodal Herning Cykle Klub 0010012
870Michael Bygvraa Viborg Cycling 0100002
8215Magnus Tholstrup Skjøth Odder Cykel Klub 1000000
7121Kenneth Stolten Ordrup Cykle Club 0001100
7102Kim Sørensen Frederiksberg Bane-& Landevejsklub 0001100
6120Alexandar Lander Næstved Bicycle Club 0100000
6123Lars Lau Christensen Roskilde Cykle Ring 0100000
5103Kristoffer Stampe Frederiksberg Bane-& Landevejsklub 0010000
594Lasse Lindberg Mortensen D.C.R. - Ballerup 0000102
548Niels-Henning Lauridsen Odder Cykel Klub 0010000
458Mike Isaksen Skive Cykle Klub 0000101
4101Christian Finnerup Frederiksberg Bane-& Landevejsklub 0000020
487Peter Carstensen Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0000101
4109Patrick Seemann Hvidovre Cykle Klub 0001000
4132Lars Blirup Cykel Motion Biersted 0001000
45Christian Olesen Cykle Klubben Aarhus 0000012
4919Nikolaj Fredsgaard Cykle Klubben Aarhus 0001000
32003Frederik Muff Cykle Klubben Aarhus 0000100
319Mathias Dalum Herning Cykle Klub 0000011
3148Oliver Vibro Holberg Jensen Team Cycling Ringsted 0000100
3186Nikolaj Fredsgaard Cykle Klubben Aarhus 0000100
3163Gustav Haislund Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0000003
376Paw Sørensen Aalborg Cykle-Ring 0000003
275Patrick Bak Nielsen Aalborg Cykle-Ring 0000002
254Thomas K. Thomassen Randers Cykleklub af 1910 0000002
259Per Hagedorn Pallesen Nr. Søby Cykel Klub 0000010
222Allan Porsmose Holstebro Cycleclub af 1960 0000010
229Nikolaj Fevre Kolding Bicycle Club 0000010
223Bo Handberg Madsen Team BMS Ladies 0000002
2104Lars Skovgaard Frederiksberg Bane-& Landevejsklub 0000002
284Kasper Trier Jørgensen Amager Cykle Ring 0000002
292Rasmus Brochstedt Olsen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0000002
289Jakob Rasmussen Bornholms Cycle Club 0000010
2203Rasmus Refslund Thomsen Ordrup Cykle Club 0000010
2144Jack Rasmussen Sydkystens Cycling 0000002
1131Emil Christophersen Tissø Cykle Ring 0000001
1680Kim Bo Jensen Slagelse Cykle Ring 0000001
1620Skipper Hermansen Holbæk Cykelsport 0000001
1154Niels Mogensen Dansk Bicycle Club 0000001
1173Morten Christoffersen Ordrup Cykle Club 0000001
115Mikkel Juul-Andersen Fredericia Cycle Club 0000001
12004Jesper Korsgaard Silkeborg I.F. Cykling 0000001
12004Frederik Muff Cykle Klubben Aarhus 0000001
183Jonathan Marin Amager Cykle Ring 0000001
1107Tim Bendtsen Holbæk Cykelsport 0000001
152Karsten Kousgaard Randers Cykleklub af 1910 0000001
150Jacob Holme Randers Cykleklub af 1910 0000001
166Frederik Vejrum Laursen Vejen Bicykle Club 0000001

Statistik for klasse: D
PointRygNr.NavnKlub123456A
25148Mathias Skov-Jensen Frederiksberg Bane-& Landevejsklub 2100100
2412Frederik Muff Cykle Klubben Aarhus 3000000
2338Carsten SKov Eriksen Grenå Cykle Club 2100001
22229Patrick Grevelund Haslev Cykelmotion 2100000
154Kasper Thomsen Cykel Klubben Djurs 0102001
1588Jesper Korsgaard Silkeborg I.F. Cykling 1010010
14153Rashid F. Elkott Frederiksberg Bane-& Landevejsklub 0110011
1352Mads Søgaard Mondrup Herning Cykle Klub 1000102
12203Thomas Blichert-Toft Gl. Rye MTB 0200000
11107Christian Bisgaard Sauer Mikkelsen Aalborg Cykle-Ring 0010111
10123Mark Ellegaard Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0100012
10174Anders Rom Ordrup Cykle Club 0010102
10180Rasmus Refslund Thomsen Ordrup Cykle Club 0010102
1028Nikolaj Friis Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 0101000
939kenni schmidt Grenå Cykle Club 0100003
9264Frederik Birk Jensen Team Cycling Ringsted 0011000
848Torben Damsgaard Johansen Hammel Cykle Klub 0001101
897Kenneth Bro Jensen Thy Cykle Ring 0001101
721Renè Jakobsen Cykle Klubben Aarhus 0000120
669Brian Mathiesen KÆDEN - Nr. Lyndelse 0100000
555Daniel Barslund Holstebro Cycleclub af 1960 0010000
585Tobias Risom Rødekro Cykle Club, RKCC 0010000
595Thomas Jepsen Sønderborg Cykle Klub 0010000
5116Filip Domagala Amager Cykle Ring 0000013
5221Simon Ahrens Lassen Sydbyens Cykelklub Kolding 0010000
5215Lars Anderson Kerteminde Cykelklub 0010000
5211Emil Baungaard Bike Racing Oure 0001001
4217Mads Monnerup Le Pedaleur De Charme 0000101
4281Christian Graver Larsen SemiProTour 0000101
4908Danny Troest Petersen Aalborg Cykle-Ring 0001000
4254Thomas Theilgaard Sørensen Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 0000101
414Henrik Gydesen Cykle Klubben Aarhus 0001000
444Jeppe Aaskov Pallesen Hammel Cykle Klub 0001000
4108Danny Troest Petersen Aalborg Cykle-Ring 0000004
4163Bjarke Thyrrestrup Hvidovre Cykle Klub 0001000
3149Morten Gylling Frederiksberg Bane-& Landevejsklub 0000003
399Mathias Hove Thy Cykle Ring 0000003
346Rasmus Wagner Hammel Cykle Klub 0000011
319Kasper Kirch Gade Cykle Klubben Aarhus 0000003
3223Dan Backhausen Birkerød Bicykel Club 0000003
2186Per Vinter Roskilde Cykle Ring 0000002
2240Clas Lau Aalborg Cykle-Ring 0000010
213Hans Helleshøj Buch Cykle Klubben Aarhus 0000010
242Thomas Larsen Søndergaard Haderslev Starup Cykelklub 0000002
229Bo Holm Andersen Fredericia Cycle Club 0000002
287Carsten Toftgaard Jensen Silkeborg I.F. Cykling 0000010
286Brian Johnsen Silkeborg I.F. Cykling 0000002
2133Niclas lau D.C.R. - Ballerup 0000002
2128Henrik Andersen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0000002
1118Thomas Hartvig Amager Cykle Ring 0000001
1115Christian Berg-Larsen Amager Cykle Ring 0000001
1145Kenneth Lycik Frederiksberg Bane-& Landevejsklub 0000001
1144Kasper Due Frederiksberg Bane-& Landevejsklub 0000001
1135Dennis Egevang Dansk Bicycle Club 0000001
180Rickie Quist Randers Cykleklub af 1910 0000001
179Jan Jakobsen Randers Cykleklub af 1910 0000001
157Jonas Rernbvck Holstebro Cycleclub af 1960 0000001
163Niclas Kjærhus Sørensen Horsens Amatør Cykleklub 0000001
194Simon Madsen Sønderborg Cykle Klub 0000001
1102Kim Ternstrøm Tønder Amatør Cykle Ring 0000001
196Jakob Kortbæk Thy Cykle Ring 0000001
123Tim Rasmussen Cykle Klubben Aarhus 0000001
1244Renè Gier Vemmelund Give Cykelklub (elite) 0000001
1253Søren Damgaard Nr. Søby Cykel Klub 0000001
1228Morten Nielsen Haslev Cykelmotion 0000001
1234Jens Bergelin SemiProTour 0000001
1233jesper Jøhl RnG Cycling 0000001
1688Mikkel Henningsen Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0000001
1322Søren Falden Køge Cykel Ring 0000001
1303lars almind Dansk Bicycle Club 0000001
1279Casper Hougaard Jensen Vejen Bicykle Club 0000001
1266Rasmus Godsk Skive Cykle Klub 0000001
1194Michael Hansen Team Cycling Ringsted 0000001
1179Morten Ib Nielsen Ordrup Cykle Club 0000001
1205Michael Sand Per P. Cykler 0000001
1199Torben Bartholin Brædstrup Cykel Klub 0000001
1196Kim N. Skytte Brædstrup Cykel Motion 0000001
1227Peter Lindkvist DK 3650 Cycling 0000001
1222Niels Toft Andersen Tønder Cykle Motion - TCM 0000001
1208Jesper Linddal TST Tilst Cykling 0000001

Statistik for klasse: JUN
PointRygNr.NavnKlub123456A
2717Kasper Andersen Giordana Isaac Cycle Herning 2101001
2515Frederik Reinhardt Poulsen Giordana Isaac Cycle Herning 1210000
2150Rasmus Byriel Iversen Team Campus Vejle 1110002
1861Silas Toftemark Team Kel-berg Roskilde Junior 1101000
189Rasmus Bøgh Wallin Cycling Elite Copenhagen - Amager 1011001
1610Tobias Mørch Kongstad Cycling Elite Copenhagen - Amager 1100002
1611Anders Hardahl Giordana Isaac Cycle Herning 0101022
1512Andreas Hyldgaard Jeppesen Giordana Isaac Cycle Herning 1010010
151Andreas Stokbro Cycling Elite Copenhagen - Amager 0011111
1478Kristoffer Kjeldmann Hammel Cykle Klub 0010122
1468Niklas Larsen Team Pythonpro.com - Spar Nord (U19 Team) 1100000
1019Søren Malling Siggaard Giordana Isaac Cycle Herning 0010102
934Maximilian Hoffmann Team ABC Junior 0001110
956Jonas Gregaard Wilsly Team Kel-berg Roskilde Junior 1000001
864Mads Olander Hjort Team PythonPro.Com 1000100
755Jesper Bundgård Vinkel Team Kel-berg Roskilde Junior 0001011
748Mikkel Møller Team Campus Vejle 0000104
7104Silas Zacharias Clemmensen Aalborg Cykle-Ring 0000104
7124Oscar Bjørn-Rosager D.C.R. - Ballerup 0001011
730Jacob Michelsen Team ABC Junior 0000201
729Daniel Henning Hartvig Team ABC Junior 0100001
718Kristian Arnth Sørensen Giordana Isaac Cycle Herning 0100001
76Mathias Linderod Cycling Elite Copenhagen - Amager 0100001
65Marc Sehested Cycling Elite Copenhagen - Amager 0010001
658Mathias Hannibal Christiansen Team Kel-berg Roskilde Junior 0010001
575Andreas Aidel Hammel Cykle Klub 0000102
543Thomas Henningsen Team Bravida - Georg Berg 0010000
469Peter Kjær Nielsen Team Pythonpro.com - Spar Nord (U19 Team) 0001000
364Mads Olander Hjort Team Pythonpro.com - Spar Nord (U19 Team) 1000100
345Jacob Kruse Jensen Team Campus Vejle 0000003
331Jonas Wang Team ABC Junior 0000003
37Nicolai Petersen Cycling Elite Copenhagen - Amager 0000011
316Jesper Schultz Giordana Isaac Cycle Herning 0000003
314Daniel Bligaard Lyhne Giordana Isaac Cycle Herning 0000003
28Oliver Almind Cycling Elite Copenhagen - Amager 0000002
232Mads Gram Team ABC Junior 0000002
228Tore Thøgersen Riwal Cycling - Climacell - Junior 0000002
247Mathias Strange Hansen Team Campus Vejle 0000002
239Mads Torp Team Bravida - Georg Berg 0000002
238Louis Sørensen Team Bravida - Georg Berg 0000002
262Christian Mikkelsen Team PythonPro.Com 0000002
260Mikkel Frølich Honorè Team Kel-berg Roskilde Junior 0000002
259Mathias Norsgaard Jørgensen Team Kel-berg Roskilde Junior 0000002
2150Nikolaj Nielsen Team ABC Junior 0000010
1143William Anton Veber Roskilde Cykle Ring 0000001
1125Tim Vang Cronqvist D.C.R. - Ballerup 0000001
1123Nicklas Lilleskov Falk Rasmussen D.C.R. - Ballerup 0000001
1117Andreas Pedersen Søegaard D.C.R. - Ballerup 0000001
182Asbjørn Koop Dalgaard Hedensted Cykel Klub 0000001
1109Martin Printz Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0000001
194Jonas Vingegaard Rasmussen Odder Cykel Klub 0000001
193Jesper Sommer Jensen Odder Cykel Klub 0000001
157Mads Corell Team Kel-berg Roskilde Junior 0000001
163Julian Suhr Team PythonPro.Com 0000001
165Marius Therkildsen Team Pythonpro.com - Spar Nord (U19 Team) 0000002
165Marius Therkildsen Team PythonPro.Com 0000002
142Søren Pedersen Team Bravida - Georg Berg 0000001
141Nikolaj Jeppe Team Bravida - Georg Berg 0000001
146Jonas Nordal Jakobsen Team Campus Vejle 0000001
123Martin Frank Riwal Cycling - Climacell - Junior 0000001
135Søren Martinus Engberg Team ABC Junior 0000001
14Magnus Bak Klaris Cycling Elite Copenhagen - Amager 0000001
12Christian Ingeman Lindquist Cycling Elite Copenhagen - Amager 0000001

Statistik for klasse: H40
PointRygNr.NavnKlub123456A
2437Thomas Lund Herning Cykle Klub 2100002
2314Lars Aagaard Hansen Cykling Odense 0310000
1784Morten Mejsen Westergaard Vejle Cykel Klub 1011000
1658Henrik Jensen Randers Cykleklub af 1910 0120000
1564Anders Krebs Ovesen Silkeborg I.F. Cykling 0012002
15191Robert Følbæk Brædstrup Cykel Klub 1001111
13127Mads G Nicolaysen Holte Cykel Klub 0101011
11144Kenneth Iversen K C K Herlev 0001201
1194Mads Bugge Andersen Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0020001
10100torben hansen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 1000010
936jesper nielsen Herning Cykle Klub 1000001
830Jesper Dannerfjord Hammel Cykle Klub 1000000
8269Kenth Westergaard Holte Cykel Klub 1000000
8229Claus Holm Holte Cykel Klub 1000000
8120Brian Wulff Frederiksen Greve Cykle Club 1000000
870Bjarne Olsen Silkeborg I.F. Cykling 1000000
7161Morten Ahm Byrgesen Roskilde Cykle Ring 0100001
7185Jens Frøslev-Nielsen Værløse-Farum Cykelklub 0010010
760Michael Jensen Randers Cykleklub af 1910 0100001
766Jesper Torp Silkeborg I.F. Cykling 0100001
640Flemming Steen Horsens Amatør Cykleklub 0001002
6254Jesper Jensen Holte Cykel Klub 0100000
60Dan Holtebo Aalborg Cykle-Ring 0100000
674John Grøndahl Fuglsang Thy Cykle Ring 0010001
583Kim Lambæk Vejen Bicykle Club 0000102
590Henrik Zachariassen Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0001001
489Henrik Frederiksen Amager Cykle Ring 0000012
4125Flemming Trøigaard Holte Cykel Klub 0001000
4162Thomas Erringsø Roskilde Cykle Ring 0000101
4141Renè Nielsen Hvidovre Cykle Klub 0000101
43Klaus Pedersen Cykel Klubben Djurs 0001000
4247flemming fisker Hvidovre Cykle Klub 0001000
4189Jesper Langkjær Brædstrup Cykel Klub 0000101
4225Bo Haugaard Odder Cykel Klub 0000101
438brian poulsen Horsens Amatør Cykleklub 0000101
343Morten Arild Nielsen Horsens Amatør Cykleklub 0000003
3191Robert Følbæk Brædstrup Cykel Motion 1001111
3174Morten Tillquist Nielsen Sorø Bicycle Club 0000101
382Jan Birk Oxlund Vejen Bicykle Club 0000100
377Dennis Boje Nissen Tønder Amatør Cykle Ring 0000011
293Kristian Israelsen Olsen Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0000002
2182Brian Jørgensen Team Cycling Ringsted 0000002
2163Thomas Schlüter Roskilde Cykle Ring 0000002
2152Niels H. Leist Ordrup Cykle Club 0000010
2148Christian Oldenborg Ordrup Cykle Club 0000002
2234Lars Gade Per P. Cykler 0000002
22Jes Knudsen Cykel Klubben Djurs 0000010
242Jens Peder Ravn Rasmussen Horsens Amatør Cykleklub 0000010
226Hans Christian Iversen Haderslev Starup Cykelklub 0000002
221Martin Leonhard Fredericia Cycle Club 0000010
135Bent Pedersen Herning Cykle Klub 0000001
145Morten Freitag Kolding Bicycle Club 0000001
167Michael Godskesen Silkeborg I.F. Cykling 0000001
1909Jon-Marten Heisler SG Athletico Budelsdorf 0000001
1271Steffen Høhl Quebec Hvidovre Cykle Klub 0000001
116Niels-Jørgen Jensen Cykling Odense 0000001
110Thomas Bank Egebirk Cykle Klubben Aarhus 0000001
15Henrik Roland Cykle Klubben Aarhus 0000001
1244niels marquard Sorø Bicycle Club 0000001
1231Thomas Marcussen Cykle Klubben Aarhus 0000001
1255Michael Jepsen Cykling Sydfyn 0000001
1221Dan Holtebo Aalborg Cykle-Ring 0000001
1206Benjamin Ter-Borch Holbæk Cykelsport 0000001
1199Carsten Rosenbæk Ærø Cykle Motion 0000001
1156Peter S. Hansen Politiets IF, Kbh-Cykling 0000001
1154Christian Flindt-Larsen Politiets IF, Kbh-Cykling 0000001
1138Claus Birk Hvidovre Cykle Klub 0000001
1173morten christensen Sorø Bicycle Club 0000001
1181Peter Læssøe Jørgensen Sydkystens Cycling 0000001
1174Morten Tillquist Nielsen Sorø8 Bicycle Club 0000101
191jens abrahamsson Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0000001
199Michael Broge Jensen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0000001
1119Peter Ott Johansen Frederiksberg Bane-& Landevejsklub 0000001

Statistik for klasse: H50
PointRygNr.NavnKlub123456A
3270Bjarne Olsen Silkeborg I.F. Cykling 4000000
26117Michael Bornak Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 2101000
2220Morten B. Andersen Fredericia Cycle Club 1110100
1888Lars Christensen Aalborg Cykle-Ring 1020000
1521Peter Faldt Jensen Fredericia Cycle Club 0200003
1459Per Christensen Odder Cykel Klub 0102000
12266Jens Kasler Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0200000
12181Michael allan Hansen Ordrup Cykle Club 1001000
11155Lars Schmidt Hvidovre Cykle Klub 1000011
107Laurits Thorning Jakobsen Cykle Klubben Aarhus 0010102
9145Thomas Vester Hareskov Cykelklub 0100100
9143jan hansen Hareskov Cykelklub 0010012
9179Jørn Christiansen Ordrup Cykle Club 0010101
8176Jan Værnhøj Pedersen Ordrup Cykle Club 0001101
8201Erik Brixen Per P. Cykler 0010100
8970Jens Kasler Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 1000000
754Hans Jørgen Hellerup Nr. Søby Cykel Klub 0100001
7118Morten Møller Thomsen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0010002
7211Jesper Andersen Le Pedaleur De Charme 0001100
6104Michael Barfoed Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0100000
686Kent Jensen Vejen Bicykle Club 0001010
664Roy Andersen Randers Cykleklub af 1910 0010001
557Ole Thøgersen Nyborg Cykle Klub 0000005
538Knud Thaysen Herning Cykle Klub 0001001
52Klaus Møller Cykel Klubben Djurs 0000102
5182Stig Christensen Ordrup Cykle Club 0001001
5134Henrik Bjarne Jensen Frederiksberg Bane-& Landevejsklub 0010000
4205Per Pedersen Per P. Cykler 0001000
441Gudmund Brændgaard Horsens Amatør Cykleklub 0000101
432Hans Kristian Hoffmann Hedensted Cykel Klub 0000012
455Jan Bender Nielsen Nyborg Cykle Klub 0001000
461Alex Madsen Randers Cykleklub af 1910 0000012
465Ulrich Jung Randers Cykleklub af 1910 0000012
382Tage Odgaard Nielsen Thy Cykle Ring 0000003
3100Claus Larsen Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0000003
311Claus Wårsøe Cykling Odense 0000100
3246Svend-Erik Meulengracht Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0000011
2241Laurids Jeppesen Ringkøbing Cykle Club 0000010
2199Henrik Sass Team Cycling Ringsted 0000002
2172Kim Westen Nakskov Cykle Club 0000010
2166Renè Ravnsholt Køge Cykel Ring 0000010
2163Jan Bo Pedersen Køge Cykel Ring 0000002
247Jørgen Friis Kjeld Middelfart Cykel Club 0000002
297Anders Lau Jespersen Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0000002
276Per Husted Skive Cykle Klub 0000002
1125JESPER NILSSON Dansk Bicycle Club 0000001
143martin young Kolding Bicycle Club 0000001
129Henrik Holm Nielsen Hammel Cykle Klub 0000001
1908Peter Kent Lord CK Kronborg 0000001
16Lars Fogtmann Cykle Klubben Aarhus 0000001
13Peter Isager Cykel Klubben Djurs 0000001
1162Anders Christoffersen Køge Cykel Ring 0000001
1160Rene Lynge K C K Herlev 0000001
1131Thomas Roeder Dansk Bicycle Club 0000001
1159Michael Kristensen K C K Herlev 0000001
1153Henrik Peter Jensen Hvidovre Cykle Klub 0000001
1152Esben Tange Hvidovre Cykle Klub 0000001
1184Frank Reuter Politiets IF, Kbh-Cykling 0000001
1228Rudy Simonsen Hammel Cykle Klub 0000001
1245Klaus Skjoldann Nielsen Ordrup Cykle Club 0000001
1254Peter Martin Stenberg Hvidovre Cykle Klub 0000001
1251David Lohmann Holbæk Cykelsport 0000001
1672Jens Kasler Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0000001
1265Michael de Voss Ordrup Cykle Club 0000001
1264Lars-Bo Marcussen Sønderborg Cykle Klub 0000001

Statistik for klasse: H60
PointRygNr.NavnKlub123456A
2257Hasse Larsen Ordrup Cykle Club 2100000
219Helmuth Gram Fredericia Cycle Club 2010000
2076allan hillers Nr. Søby Cykel Klub 1200000
2038Thomas Kyng Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 1200000
1617Tommy Vibholm Horsens Amatør Cykleklub 1010100
1363Torben NIELSEN Politiets IF, Kbh-Cykling 1010000
1220Per Sandahl Nr. Søby Cykel Klub 1001000
1277Anders Høj Skive Cykle Klub 0101010
1180jan høegh Politiets IF, Kbh-Cykling 1000100
1150Børge Bundgaard Sørensen Greve Cykle Club 0011010
1075torben flindt Ordrup Cykle Club 0020000
94Steffen Munch Hansen Cykle Clubben Hjørring 0010101
914Ole Jensen Hedensted Cykel Klub 0100100
936Lasse Timmermann Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0001102
810Peter Kondrup Fredericia Cycle Club 0010100
819Benny Petersen Nr. Søby Cykel Klub 0002000
821Svend Christensen Nr. Søby Cykel Klub 1000000
673Jan Pallesen Skive Cykle Klub 0001010
63Ove Birk Cykle Clubben Hjørring 0100000
634Erling Jung Amager Cykle Ring 0100000
665Benny Jensen Per P. Cykler 0001010
530John Larsen Svendborg Cykle Club 0010000
58Alan Kehlet Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 0010000
527Arne Post Skive Cykle Klub 0010000
46Peter Broe Cykle Klubben Aarhus 0001000
443Kaspar Linkis Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0001000
441Frank Kofoed Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0000101
460Johannes Risbjerg Politiets IF, Kbh-Cykling 0000101
358frank meyer Politiets IF, Kbh-Cykling 0000011
370jørgen Friis Nyborg Cykle Klub 0000100
237Ove Bak Jensen Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0000010
161John Busk Politiets IF, Kbh-Cykling 0000001
164Ib Malm Team Cycling Ringsted 0000001
162Micael Becker Politiets IF, Kbh-Cykling 0000001
122Bjarne Brunhøj-Esbensen Nyborg Cykle Klub 0000001

Statistik for klasse: DA
PointRygNr.NavnKlub123456A
344Maria Julie Hansen Team BMS Ladies 2300000
213Camilla Møllebro Pedersen Team BMS Ladies 2010000
1622Julie Valgren Andersen Team Rytger 2000000
1327Karen Gjendal Team BMS Ladies 1010000
816Karina Hegelund Politiets IF, Kbh-Cykling 1000000
84Marie Julie Hansen Team BMS Ladies 1000000
6717Amalie Winther Olsen RAC Ulysses 0100000
612Janni Bormann Dansk Bicycle Club 0100000
5146Cecilie Uttrup Ludwig Team Rytger 0010000

Statistik for klasse: DB
PointRygNr.NavnKlub123456A
22129Annie Bay-Smidt Aalborg Cykle-Ring 2100000
16113Helle Sommer Sahlholdt Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 2000000
16101Johanne Suhr Mortensen Cykle Klubben Aarhus 2100000
13115Kristine Bihrmann Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 1010000
13122Lene Børgesen Hvidovre Cykle Klub 1010000
12118Thora Ovesen C.C. Gladsaxe 0200000
8131Stephanie Carr Ordrup CC 2100000
8134Line Bang Peronard Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 1000000
60Annie Bay-Smidt Aalborg Cykle-Ring 0100000
6131Stephanie Carr Ordrup Cykle Club 2100000
6130Olivia Overskov Jakobsen Ry Cycle Club 0100000
6119Mette Andersen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0100000
6120Trine Frilund Jacobsen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0100000
6101Johanne Suhr Mortensen CK Aarhus 2100000
5136Sofie Alvilda Eskelund Ordrup Cykle Club 0010000

Statistik for klasse: DJUN
PointRygNr.NavnKlub123456A
36215Simone Eg Team Rytger 3200000
24214Pernille Mathiesen Team Rytger 3000000
24210Johanne Marcher Næstved Bicycle Club 3000000
6213Trine Holmsgaard Herning Cykle Klub 0100000
6201Frederikke Hummelshøj Giordana Isaac Cycle Herning 0100000

Statistik for klasse: U17
PointRygNr.NavnKlub123456A
3769Anthon Charmig Odder Cykel Klub 2211000
3321Rasmus Lund Pedersen Cykling Odense 2120001
33131Frederik Rodenberg Madsen D.C.R. - Ballerup 4000001
26120Julius Johansen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0221000
21130Bjarke Andersen D.C.R. - Ballerup 1010121
16134Andreas Lorentz Kron D.C.R. - Ballerup 1001101
1677Sebastian Ifversen Randers Cykleklub af 1910 0011201
14141Eigil Nikolajsen Hedehusene Fløng Cykle Klub 1001010
1357Jorn Oerlemans Horsens Amatør Cykleklub 0002102
12170Mathias Alexander Erik Larsen Roskilde Cykle Ring 0011100
12168Jakob Egholm Roskilde Cykle Ring 0200000
1110Johan Tiedemann Langballe Cykle Klubben Aarhus 0100013
1098Anders Peter Ellingsøe Vejle Cykel Klub 0020000
949Nicolai Clausen Herning Cykle Klub 0100003
761Nick Brigsted Horsens Amatør Cykleklub 0000023
784Jakob Olsen Silkeborg I.F. Cykling 0000104
7142Marcus Olsen Hedehusene Fløng Cykle Klub 0010002
6160Sebastian Rathje Andersen Næstved Bicycle Club 0101000
6164Timothy Berthol Hansen Ordrup Cykle Club 0100000
656Frederik Sønderby Jensen Horsens Amatør Cykleklub 0001002
542Andreas Handberg Madsen Herning Cykle Klub 0000013
575Mikkel Beck Olsen Randers Cykleklub af 1910 0000102
5123Andreas Lund Andresen Cykleklubben Fix,Rødovre 0000103
5175Mads Schelde Berg Slagelse Cykle Ring 0000102
4196Mads Vinther Aalborg Cykle-Ring 0000004
44Casper Kjelgaard Ilsø Cykle Clubben Hjørring 0000004
42Nikolaj Vejby Møller Cykel Klubben Djurs 0000004
4116Martin Omarsson Mollerup CK Kronborg 0000012
4159Peter Haslund Næstved Bicycle Club 0001000
464Karl Klinge Middelfart Cykel Club 0000004
4104Magnus Andersen Aalborg Cykle-Ring 0000004
462Mathias Mortensen Kolding Bicycle Club 0000005
333Anders Alnor Mathiasen Hedensted Cykel Klub 0000003
382Andreas Knudsen Silkeborg I.F. Cykling 0000003
3136Sander Andersen D.C.R. - Ballerup 0000003
3165Adam Toftemark Roskilde Cykle Ring 0000003
3166Anders Mielke Roskilde Cykle Ring 0000003
3126Kristian Kaimer Eriksen Cykleklubben Fix,Rødovre 0000100
33Benjamin Irving Cykle Clubben Hjørring 0000003
3179Anton Norup Grunnet Hansen Team Cycling Ringsted 0000011
315Christian Bahr Cykling Odense 0000003
314Arne Birkemose Cykling Odense 0000003
217Gustav Schmidt Ruager Cykling Odense 0000002
2184Joakim Lisson Tissø Cykle Ring 0000002
20Mads Vinther Aalborg Cykle-Ring 0000002
2127Kristian Siig Hessel Cykleklubben Fix,Rødovre 0000002
2113Søren Bidstrup Amager Cykle Ring 0000002
2110Jeppe Hanssing Amager Cykle Ring 0000002
2171Jens Villum Herløv Vilhelmsen Haderslev Starup Cykelklub 0000002
2107Mikkel Feldtmann Hansen Aalborg Cykle-Ring 0000002
2100Mikkel Bonde Viborg Cycling 0000002
268Lasse Krejberg Nr. Søby Cykel Klub 0000002
239Mikkel Sørensen Hedensted Cykel Klub 0000002
227Asbjørn Hellemose Hammel Cykle Klub 0000002
226Søren-Hjalte Steinholm Haderslev Starup Cykelklub 0000002
243Andreas Stenger Føhns Herning Cykle Klub 0000002
245Daniel Vestergaard Villadsen Herning Cykle Klub 0000002
260Mark Bisgaard Jenkins Horsens Amatør Cykleklub 0000002
154Oliver Nielsen Hobro Cykle Club af 1938 0000001
147Jakob Hansen Herning Cykle Klub 0000001
144Christian Gorm Albrechtsen Herning Cykle Klub 0000001
162Mathias Mortensen Kolding Bicykle Club 0000005
173Casper Busk Jensen Randers Cykleklub af 1910 0000001
176Oliver Farving Randers Cykleklub af 1910 0000001
181Rasmus Stigaard Rødekro Cykle Club - RKCC 0000001
187Oliver Knudsen Silkeborg I.F. Cykling 0000001
1172Peter Gylling Roskilde Cykle Ring 0000001
1167Frederik Dyrmose Jørgensen Roskilde Cykle Ring 0000001
1152Christian Damgaard Lyngby Cycle Club 0000001
1158Frederik Bæts Kristensen Næstved Bicycle Club 0000001
1156Mikkel Bjerg Lyngby Cycle Club 0000001
1108Rune Bergmann Aalborg Cykle-Ring 0000001
1119Frederik Bisp Høeg Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0000001
1122Andreas Hougaard Holst-Kruse Cykleklubben Fix,Rødovre 0000001
1121Mads Lundh Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0000001
1125Eskild Rønhede Cykleklubben Fix,Rødovre 0000001
1123Andreas Lund Andresen Cykleklubben Fix -Rødovre 0000103
1884Jeppe Hanssing Amager Cykle Ring 0000001
1208Morten Hulgaard Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 0000001
1206jonas stegger Randers Cykleklub af 1910 0000001
1196Mads Winther Aalborg Cykle-Ring 0000001
119Mads-Emil Gaardsvig Christensen Cykling Odense 0000001
125Oliver Boel Haderslev Starup Cykelklub 0000001
17Andreas Utzon-Fog Cykle Klubben Aarhus 0000001

Statistik for klasse: U15
PointRygNr.NavnKlub123456A
43116Ludvig Anton Wacker Roskilde Cykle Ring 2311000
3458Frederik Eriksen Silkeborg I.F. Cykling 1302000
3159Niklas Spilcker Jacobsen Silkeborg I.F. Cykling 2011111
2990Oliver Wulff Frederiksen Greve Cykle Club 3010000
251Aksel Bech Skot-Hansen Cykel Klubben Djurs 0131000
2053Morten Andreas Stampe Odder Cykel Klub 1011100
1782Malthe Munch Cykleklubben Fix,Rødovre 1100011
1683Matias Gunnar Malmberg Cykleklubben Fix,Rødovre 0012100
154Lauritz Aarslev Cykel Klubben Djurs 0100122
15111Kresten Andersen Næstved Bicycle Club 0110012
11104Peter Busk Køge Cykel Ring 0001112
1162Jonas Nybo Skive Cykle Klub 0100021
1084Thorolf Rønhede Cykleklubben Fix,Rødovre 1000002
944jacob Hindsgaul Middelfart Cykel Club 0001005
839Mads Fenneberg Horsens Amatør Cykleklub 0010003
740William Blume Levy Horsens Amatør Cykleklub 0000104
667Jakob Bødker Viborg Cycling 0000103
688Casper Tougaard Toft Greve Cykle Club 0000103
5678Oliver Wulff Frederiksen Greve Cykle Club 0010000
522mads andersen Hedensted Cykel Klub 0000102
472Mattias Skjelmose Jensen Amager Cykle Ring 0000004
4929Mikkel Vinding Grindsted Cykelmotion 0001000
33Jonas Nygaard Perto Cykel Klubben Djurs 0000003
3100Thomas Rald Kaspersen K C K Herlev 0000003
3105Victor Fuhrmann Desimpelaere Køge Cykel Ring 0000011
3112Emil Vad Ordrup Cykle Club 0000011
3117Mads Høiberg Klinke Roskilde Cykle Ring 0000003
381Magnus Fleron Juncker Cykleklubben Fix,Rødovre 0000003
351Lucas Wulff Andersen Odder Cykel Klub 0000003
331peter friis løfstedt Herning Cykle Klub 0000003
337Jonas Haugsted Gemmer Horsens Amatør Cykleklub 0000003
236Jacob Juul Horsens Amatør Cykleklub 0000002
234Nicolai Zinck Kristensen Hobro Cykle Club af 1938 0000002
238Mads Degn Horsens Amatør Cykleklub 0000002
252Mads Bak Bjerregaard Odder Cykel Klub 0000002
260Sebastian Changizi Silkeborg I.F. Cykling 0000002
2119frederik carstensen Slagelse Cykle Ring 0000002
2114Jonas Zwisler Roskilde Cykle Ring 0000002
2109ALEXANDER MARK Næstved Bicykle Club 0000004
2109ALEXANDER MARK Næstved Bicycle Club 0000004
26Mikkel Skovgaard Cykle Klubben Aarhus 0000002
2131Robin Juel Skivild Cykling Fyn 0000002
22Daniel Guld Cykel Klubben Djurs 0000010
1152Noah Austin Roskilde Cykle Ring 0000001
18Svend Helleshøj Buch Cykle Klubben Aarhus 0000001
1115Kristoffer Ingemann Jørgensen Roskilde Cykle Ring 0000001
1118Malthe Jack Hansen Roskilde Cykle Ring 0000001
180Mads Rasmussen Cykleklubben Fix,Rødovre 0000001
174Christian Lesby CK Kronborg 0000001
178Benjamin Hertz Cykleklubben Fix,Rødovre 0000001
175Joshua Amos Gudnitz CK Kronborg 0000001
132Sebastian Theodor Millinge Petersen Herning Cykle Klub 0000001
130Mikkel Bertelsen Herning Cykle Klub 0000001
125Anders Vibsig Nielsen Herning Cykle Klub 0000001
123Mads Mikkelsen Hedensted Cykel Klub 0000001
118Anders Foldager Hammel Cykle Klub 0000001
113Frederik Thomsen Cykling Odense 0000001
112Emil Nykjær Vædeled Roed Cykling Odense 0000001

Statistik for klasse: U16P
PointRygNr.NavnKlub123456A
372Lærke Elstrøm Jensen Hedensted Cykel Klub 4010000
2413Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen K C K Herlev 3000000
22410Caroline Bohè Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 2100000
8402Lærke Elstrøm Jensen Hedensted Cykel Klub 1000000
68Tusnelda Svanholmer Amager Cykle Ring 0100000
66Mette Egtoft Jensen Aalborg Cykle-Ring 0100000
6405Silje Alsbjerg Nr. Søby Cykel Klub 0100000

Statistik for klasse: U13
PointRygNr.NavnKlub123456A
3255Sebastian Andreasson D.C.R. - Ballerup 4000000
3068Frederik Erringsø Roskilde Cykle Ring 0222000
306Anders Toft Nielsen Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 0311100
2623Marcus Breiner Nr. Søby Cykel Klub 2100101
2178Kasper Andersen Sydkystens Cycling 0102120
2165Luis Carl Jørgensen Næstved Bicycle Club 2200001
2153tobias Lund Andresen Cykleklubben Fix,Rødovre 0130021
2038Oliver B. Søndergaard Silkeborg I.F. Cykling 0101212
198Casper Kaysen Hammel Cykle Klub 1011002
1840Julius Christian Gulmann Thy Cykle Ring 2000010
1525Alfred Rasmussen Odder Cykel Klub 0011200
952Jonathan S. Petersen Larsen Cykleklubben Fix,Rødovre 0001102
966Oliver Heine Næstved Bicycle Club 0001013
865Luis Carl Jørgensen Næstved Bicykle Club 2200001
812Rasmus Madsen Herning Cykle Klub 0010011
887William Normann Silkeborg I.F. Cykling 0010011
756Casper Petersen Hedehusene Fløng Cykle Klub 0000201
553tobias Lund Andresen Cykleklubben Fix -Rødovre 0130021
564Oliver Lyngehoby Køge Cykel Ring 0010000
411emil andersen Hedensted Cykel Klub 0001000
37Mathias Møller Jørgensen Give Cykelklub (elite) 0000100
313Tobias Lillelund Herning Cykle Klub 0000011
218Aksel Klinge Middelfart Cykel Club 0000002
227Jeppe Anndreasen Odder Cykel Klub 0000002
235Christian Spang Kjeldsen Silkeborg I.F. Cykling 0000002
22Frederik Bjørn Sørensen Cykle Klubben Aarhus 0000002
269Kasper Gylling Roskilde Cykle Ring 0000002
246Kalle Egelund Holm Amager Cykle Ring 0000002
148Poul Holten Andersen Amager Cykle Ring 0000001
175Kasper Due Kaspersen Slagelse Cykle Ring 0000001
158Julius Nowak Dalner Holbæk Cykelsport 0000001
11Julius Skovmand Lomholt Cykle Clubben Hjørring 0000001
1101Emil S. Iwersen Amager Cykle Ring 0000001
182Sebastian Vive Rasmussen Cykleklubben Fix,Rødovre 0000001

Statistik for klasse: U13P
PointRygNr.NavnKlub123456A
24404Mie Degn Horsens Amatør Cykleklub 0400000
16403Alberte Juul Horsens Amatør Cykleklub 2000000
16401Maria Bertelsen Herning Cykle Klub 2000000
8917Annika Alsbjerg Nr. Søby CK 1000000

Statistik for klasse: U11
PointRygNr.NavnKlub123456A
463Kevin Biehl Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 5100000
299Tobias Breiner Nr. Søby Cykel Klub 0410000
2820August Birk Hundt Næstved Bicycle Club 2200000
2017Tobias Bressendorff Jacobi D.C.R. - Ballerup 1200000
1829Frederik Lykke Silkeborg I.F. Cykling 1020000
1210Jens Bak Bjerregaard Odder Cykel Klub 0003000
1115Noah Nielsen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) 0110000
834Rasmus Bisgaard Greve Cykle Club 1000000
536Martin Nadal Holbæk Cykelsport 0010000
56Philip Steenbjerg Herning Cykle Klub 0010000
55Nicklas Fonnesbech Herning Cykle Klub 0010000